Wracamy z impetem

Wracamy z impetem

Witaj! Kiedy pisaliśmy te kilka artykułów które aktualnie znajdują się na naszej stronie nie myśleliśmy że ktokolwiek znajdzie naszą skromną stronę- byliśmy w wielkim błędzie. Po kilku miesiącach sprawdziliśmy analytikę naszej strony i się okazało że jest grupa was którzy są zainteresowani tym co mamy do powiedzenia nt. diety i osiągów oraz treningów siłowych.

Nasz artykuł o Budowaniu Podstawy Siłowej z użyciem metody 5×5 okazał się wielkim hitem. I słusznie, gdyż metoda 5×5 jest jedną z najszybszych metod i zarówno najprostszych i najbardziej efektywnych rozpisek treningowych by rozwinąć siłę ciała. Przy regularnej konsumpcji nadwyżki kalorii masa również pójdzie w górę lecz nie jest to cel sam w sobie. Cel główny programu 5×5 jest, jak tytuł wskazuje, budowa podstawy siłowej aby później nie bawić się z małymi ciężarkami kiedy przyjdzie czas na budowanie masy, siły czy szybkości, zależnie od obranych własnych celów. 

Nowym czyteknikom również polecamy zapoznanie się z 15 Szybkimi Poradami Treningowymi od światowego trójboisty i aktualnie trenera siłowego Dave Tate. Dave ma na swoim koncie 900+ lbs przysiad oraz 600+ lbs wyciskanie na ławce więc warto posłuchać co ten siłacz ma do powiedzenia nt. treningów.

Teraz do rzeczy, czyli co my planujemy dla Was na najbliższe kilka miesięcy:

  1. Więcej porad treningowych i rozpisek polecanych i stosowanych przez najsilniejszych ludzi stąpających po ziemi, czołowych trójboistów, kulturystów i sztangistów olimpijskich
  2. Dieta- jeden z najbardziej istotnych lecz łatwo przeoczanych elementów osiągania wyników., pamiętaj że “jesteś tym co jesz”
  3. Felietony o życiu sportowym, obieraniu celów i osiąganiu sukcesów od ludzi którzy byli, będą lub już są na topie

Piszcie w komentarzach czego chcecie widzieć więcej a czego mniej!

Do roboty i dźwigaj!

Leave a Reply