Działanie obraża leniwych

Działanie obraża leniwych

Nie, to nie twoja wyobraźnia. Kiedy zdecydujesz się pracować nad lepszą wersją siebie, będziesz od razu otoczony ludźmi którzy będą próbowali ciebie zatrzymać. Robienie czegoś wartościowego obraża leniwych.

Zwykle będą bardzo subtelni w swoich działaniach np. Oferując tobie jedzenie które działa przeciw twojemu planu żywienia, częstowane jako smakołyk lub prezent. Udawając że martwią się twoją suplementacją, wyborami jedzenia i ilością dni których chodzisz na siłownie. Znajdą wiarygodne powody dlaczego pownieneś opuścić się w diecie lub ominąć trening. Zachęcą cię do niechęci. Nawet będą się denerwować tym że twoje pozytywne wybory mają wpływ na ich życie.

Jeśli gniew i złość nie zadziała, będą przekupywać, kpić, i ostrożnie zasiewać nasiona pełne negatywów. Wszystko dlatego że zdecydowałeś się być lepszy, być więcej

Jest historia krabów w wiadrze. Wsadź kilka krabów do wiadra i zobaczysz że niektóre będą próbowały uciec żeby nie stać się obiadem. Inne nawet nie będą próbowały uciec, lecz będą łapać się innych tylko po to aby sprowadzić ich do swojego dennego poziomu.

Kiedy postanowisz sobie nowy cel, fizyczny lub jakikolwiek inny, nie chcący wytykasz innym ich słabości. Ich wady i niedoskonałości. Ich niezdolność planowania i wykazania choćby odrobiny silnej woli. Siedzą na swoich 4-literach i tylko chcą dostawać. Wkurwiasz ich tym że chcesz coś zrobić

Niech się wkurzają. Niech się obrażają. Wyczołgaj się z wiadra i znajdź lepszych przyjaciół i załóż lepsze związki.

Pamiętaj, działanie obraża leniwych. I to jest ich problem a nie twój

 

 

 

Dźwigaj!

 

 

Żródło: www.t-nation.com

Leave a Reply